پاکدشت - شهرک صنعتی عباس آباد
شرکت صنایع امرسان

مدیران ارشد

مهندس حسین پورمحمدی
مدیر بیزینس

ایشان متولد 1361 در تهران می باشند تحصیلات دوره متوسطه راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه استعدادهای درخشان علامه حلی تهران در رشته ریاضی فیزیک به پایان رسانده و ورودی سال 1379 در رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف می باشند و تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه تهران به پایان رسانده اند. 

از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت در شرکت نو آوران صنعت ، شرکت صنایع امرسان ، شرکت مهندسی و ساخت و تاسیسات دریایی ایران و  شرکت تولیدی گرم آوران  می توان اشاره نمود . 

از دستاوردهای ایشان افزایش تولید روزانه ، راه اندازی خط تولید  لباسشویی ، راه اندازی سالن انبار مکانیزه محصولات می توان نام برد .

آدرس ایمیل: CEO@emersun.com

مهندس فرزین ایران نژاد
مشاور مدیرعامل

در سال 1334 در کرمانشاه متولد شد. وی تحصیلات دبیرستان خود را در رشته ریاضی در دبیرستان دانشگاه پهلوی به اتمام رساند و تا مقطع فوق لیسانس رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک در دانشگاه پهلوی به ادامه تحصیل پرداخت.

در کارنامه کاری ایشان میتوان به همکاری 18 ساله (از 1362 تا 1380) با سمت معاونت فنی و مهندسی در شرکت تولید لوازم خانگی ارج، مشاوره فنی در شرکت های آهنگری ایران خودرو (از 1380 لغایت 1390) در زمینه نصب و راه اندازی ماشین آلات شرکت فورج البرز و پارس فورج و نیز نظارت بر نصب و راه اندازی خط 2 و 3 تولید شرکت تک ماکارون(1380به مدت 10 سال)، مشاوره 8 ساله سازمان اقتصادی کوثر در زمینه شرکت های شهاب و موتور الکترونیک و نیز مدیریت پروژه راه اندازی ماشین آلات و پیشبرد کیفیت ساپکو و شرکت سامان موتور اشاره نمود. ایشان علاوه بر مدیریت شرکت ایران مانا، به عنوان مشاور مدیر عامل از سال 1378 نیز در مجموعه امرسان مشغول به فعالی هستند. 

آدرس ایمیل: techdept@emersun.com

مهندس امیر ممبینی
مشاور مدیرعامل

متولد 1357 در ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ می باشند. ایشان فارق التحصیل ﻣﻬﻨﺪس ﺻﻨﺎﯾﻊ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران می باشند. نگاه اجمالی به سوابق کاری ایشان به شرح زیر می باشد: 

ﻣﺪﯾﺮ ﭘﺮوژه های ﺳﺎﺧﺖ 4 ﻓﺮوﻧﺪ رﯾﮓ ﺣﻔﺎري درﯾﺎﯾﯽ ﺟﻬﺖ ﮐﺎر در ﻋﻤﻖ 80 ﻣﺘﺮي در ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺳﺎزه های دریایی تسدید، ﻓﺎزﻫﺎي 17 و 18 ﭘﺎرس ﺟﻨﻮﺑﯽ  ﺑﺨﺶ ﻓﺮاﺳﺎﺣﻞ شرﮐﺖ ﺗﺎﺳﯿﺴﺎت درﯾﺎﯾﯽ اﯾﺮان، همچنین ﻣﺪﯾﺮ فروش منطقه  انواع توربین های نفت و گاز GE، Siemens در شرکت Woodgroup، ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰي و ﮐﻨﺘﺮل ﭘﺮوژه در پروژه های ﻟﻮﻟﻪ ﮔﺬاري ﺣﻮزه ﻧﻔﺘﯽ ﺳﻠﻤﺎن  ﺧﻂ ﺻﺎدرات ﮔﺎز ﺑﻪ اﻣﺎرات شرکت مهندسی و گسترش عمید و ﺳﺎﺧﺖ ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ نخ تایر ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺎﯾﺮ ﮐﻮرد. همکاری ایشان از سال ۱۳۹۴به عنوان مشاور مدیرعامل با مجموعه صنایع امرسان آغاز گردیده است.

آدرس ایمیل :mombeini@emersun.com

مهندس محمود قیاسی معاصر
مدیر بازاریابی و فروش

متولد 1360در شهرستان ارومیه می باشند که پس از اخذ مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه تهران در سال 1386، در شرکت امرسان مشغول به فعالیت می باشند.  در کارنامه کاری ایشان می توان به مدیریت شرکت خدمات شهری “شهریاران چی چست” نیز اشاره داشت.

دستاوردهای آقای مهندس قیاسی با سمت مدیریت فروش در مجموعه امرسان شامل راه اندازی CRM، فروش مویرگی، فروش OEM، فروش اینترنتی و افزایش صادرات می باشد. 

آدرس ایمیل: ghiasi@emersun.com      

مهندس ابراهیم نوری
معاونت بهره برداری غیر برودتی

در سال 1357 در تهران متولد شدند، تحصیلات ایشان در رشته مکانیک ٬ ساخت و تولید و  صنایع گرایش بهره وری و تحلیل سیستم می باشد .

 در کارنامه کاری ایشان موارد ذیل شایان ذکر است:

 – مسئول شاخه ساخت و تولید مجمع علمی و پژوهشی مهندسی ساخت و تولید دانشگاه تبریز     

 – مسئول کنترل کیفیت (QC)، نگهداری و تعمیرات (نت قالبهای بدنه خودرو زانتیا ، L90 و پراید)، مسوول خطوط پرس شاپ سبک ٬عضو تیم های APQP، EFQM، QR/QC، بهبود بهره وری و راندمان و افزایش CPM و ممیزی داخلی سازمان در شرکت سایپا پرس  

 – مدیر پروژه قراردادهای گروه صنعتی پارس آبتین پایر با مجتمع فولاد اسفراین   و معاون مدیرپروژه  یکی از جکت های فاز ۱۶ پارس جنوبی و مشاور بهره وری شرکتهای زیر مجموعه  

 – مسئول خطوط تولید رودری های پژو SLX، سمند سورن و نیسان و ۴۰۵ در گروه صنعتی آذین خودرو  

 – دارای ثبت اختراع به شماره 62452   

 مدرس دوره های:

Lean production – SMED-Teamwork – 5S…

 آقای مهندس نوری همکاری خود را به عنوان مدیر تولید و صنایع  و پس از آن مدیر زنجیره تامین و خرید در شرکت صنایع امرسان از سال 1392 آغاز نموده اند.     

آدرس ایمیل: Nouri@emersun.com

مهندس یاسر اسماعیلی رکنی
معاونت بهره برداری برودتی

متولد سال ۱۳۶۱

مدرک تحصیلی کارشناسی برق، گرایش الکترونیک از دانشگاه صنعتی مازندران

پروژه تحقیقاتی:

طراحی و ساخت اولین دستگاه کنترل لوازم برقی از طریق خط تلفن در سال ۱۳۸۰

شروع همکاری با شرکت امرسان سال ۱۳۸۵

سرپرست واحد برق در سال ۸۷

سرپرست واحدهای رنگ و ورقکاری و جانشین مدیرتولید در سال ۸۸

مدیر فنی و جانشین تولید

مدیر تولید

مدیر واحد مهندسی محصول و پروژه

در حال حاضر معاونت بهره برداری

سوابق کاری خارج از مجموعه امرسان:

سرپرست کارگاه برق شرکت تابلو سازی الکترو تابلو به مدت یکسال

مشاور فنی شرکت ساتراپ جهان ( پیمانکار سطح یک ایران خودرو در زمینه تولید قطعات آلومینیومی و هات چمفر)

مشاور فنی شرکت هود کن

مشاور فنی شرکت صنعت رادیاتور (زمینه فعالیت تولید انواع رادیاتورهای خودرویی)

مشاو فنی شرکت تلکا چوب (زمینه فعالیت تولید انواع صفحه های mdf و ممبران و cnc چوب)

عضو هیات مدیره شرکت برق رسانی آریا گیتی.(زمینه فعالیت همکاری با شرکت توزیع برق در راستای انتقال و توزیع)

آدرس ایمیل: Esmaeili@emersun.com

جناب آقای علی اسکویی
مدیر بازرگانی خارجی

جناب آقای علی اسکویی متولد 1355 شهرستان تبریز می باشند و مدارک تحصیلی ایشان شامل موارد زیر است :

1-کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد تبریز

2-مدرک بین المللی فناوری اطلاعات و ecommerce از NCC لندن

از فعالیت های حرفه ای ایشان به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

1-کارشناس بازرگانی خارجی شرکت مخابراتی کاراتلفن

2-مدیر بازرگانی خارجی شرکت های لوازم خانگی

3-مسئول بازرگانی کمپرسور هیتاچی و کوپلند و کلترون

آقای اسکویی از سال 1393 به عنوان مدیر بازرگانی خارجی در شرکت صنایع امرسان مشغول به فعالیت شده اند که از دستاورد های ایشان واردات کالا و تجهیزات مورد نیاز با شرایط و تحریم های موجود می باشد.