مد و زیبایی

13 مدل مو برای موهای کوتاه

برای بسیاری از خانم‌ها مدل مو کوتاه بیشتر از موهای بلند جذابیت دارد. به همین دلیل بیشتر اوقات موهای خود را کوتاه می‌کنند. اما یکی از مشکلاتی که معمولا دارند درست کردن موها در میهمانی و جشن‌هاست. در ادامه برای حل این مشکل چند مدل موی زیبا و مناسب موهای کوتاه آورده‌ایم که حتی شما هم می‎‎‌توانید به راحتی درست کنید.

مدل مو باب با گیره‌های نمایان

مدل مو کوتاه

شاید مدل موهای جنیفر لارنس در مراسم اسکار 2012 را فراموش کرده باشید. اگر نگاهی به تصویر بالا بیندازید می‌بینید که موهای کوتاه خود را مدل شلخته پیچیده و گیره‌ها روی مو مشخص است. همه کسانی که موهای کوتاه دارند می‌دانند که هنگام بستن موها ممکن است قسمتی از موها که زیاد کوتاه است داخل شینیون ثابت نماند. به همین دلیل ناچار هستید موها را با گیره از رو بسته و مانع از پایین افتادن‌شان شوید.

مدل مو خرگوشی پایین

مدل مو کوتاه

برای این که موهای مرتب تری داشته باشید تمام موها را جمع کرده و از پشت گردن مدل خرگوشی ببندید. سپس با اسپری تافت روی موها را صاف‌تر و مرتب‌تر کنید. در صورت نیاز می‌توانید از گیره‌های مویی برای جمع کردن تارهای بیرون زده استفاده کنید. برای این مدل مو بهتر است از گیره موی U شکل استفاده کنید.

مدل مو نیمه بالا

مدل مو کوتاه

یکی دیگر از مدل موهایی که می‌توانید برای موهای کوتاه انتخاب کنید مدل نیمه بالاست. نصف موها را به شکل دم اسبی بالا جمع کنید و بقیه موها را آزاد بگذارید. برای این مدل مو بهتر است موها حالت دار باشد تا مدرن به نظر برسد.

مدل مو تاج بافت

مدل مو کوتاه

این مدل موی ساده و در عین حال زیبا را در تصویر بالا روی موهای کتنیس اوردین مشاهده می‌کنید. هر دو طرف موها را از کنار به شکل تاج ببافید و در انتها پشت گردن جمع کنید.

مدل مو صاف و یکدست به عقب

مدل مو کوتاه

یکی از مدل موهای ساده‌ای که می‌توانید برای موهای کوتاه خود درست کنید مدل صاف و یکدست به عقب است. با استفاده از شانه یا حتی انگشت‌های دست می‌توانید موها را به عقب جمع کرده و بقیه موها را پشت گردن قرار دهید.

مدل مو بافت جمع

مدل مو کوتاه

مدل موهای کوتاهی که بلندی آن تا روی شانه هاست می‌توانید برای میهمانی با بافت ساده درست کنید. موها را دو طبقه بافته و انتهای آن را طوری جمع کنید که مشخص نباشد و با گیره ثابت کنید.

مدل مو فر رترو

مدل مو کوتاه

هر کسی که مراسم فرش قرمز سال گذشته را دیده باشد بدون شک متوجه شده است که لوسی بوینتن مرکز توجه بوده است. لوسی که معمولا موهای بلوند خود را در مناسبت‌ها مدل باب درست می‌کرد در این مراسم مدل فر رترو را انتخاب کرده و پایین موها را به سمت داخل حالت داده است. برای زیباتر جلوه دادن این مدل مو از روغن یا سرم مو استفاده کنید.

مدل دم اسبی عروسکی

مدل مو کوتاه

موها را از دو طرف به شکل دم اسبی ببندید و با یک گیره تزئینی روی موها را ببندید. اگر موهای پرپشت و ضخیم دارید می‌توانید بالای دم اسبی را با موهای خود بپیچید.

مدل یک سوم موها به بالا

مدل مو کوتاه

یکی دیگر از مدل موهایی که می‌توانید برای موهای کوتاه انتخاب کنید جمع کردن یک سوم موها به بالاست. این مدل برای موهایی که اندازه آن‌ تا شانه هاست مناسب است زیرا موها را پرپشت تر نشان می‌دهد.

مدل موی پانک راک

مدل مو کوتاه

برای درست کردن موهای کوتاه خود می‌توانید از مدل موهای میلی بابی براون الهام بگیرید. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید او از بافت طلایی لابه لای موهای خود استفاده کرده است. سپس موها را به شکل دم اسبی بالا جمع کرده و مدل جمع شلخته بسته است.

مدل بافت و جمع خرگوشی

مدل مو کوتاه

این مدل مو در نگاه اول مثل مدل موهای بالرین‌ها می‌ماند. اما اگر بیشتر دقت کنید متوجه بافت پشت موها خواهید شد. در انتها موها را با اسپری مو مرتب کنید.

مدل دم خرگوشی دوقلو

مدل مو کوتاه

این مدل مو را می‌توانید در میهمانی‌های ساده و هم در مناسبت‌های خاص استفاده کنید. برای زیباتر جلوه دادن موها دور آن را با روبان مشکی ببندید.

مدل موی خرگوشی پایین

مدل مو کوتاه

یکی از مدل‌های زیبایی که می‌توانید برای موهای کوتاه خود در میهمانی انتخاب کنید مدل خرگوشی پایین است. به این مدل موی ساده با اکسسوری‌های طلایی رنگ جلوه زیباتری بدهید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا