مقایسه و بررسی

مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید

مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید موضوعی است كه خيلی‌ها علاقمند به دانستن آن هستند. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که همیشه هنگام خرید یخچال فریزر پیش می‌آید، پیدا کردن محصولی است که از هر نظر با نیازهای خانواده، سازگاری داشته‌باشد. اگر تعداد افراد خانواده شما نهایتا 2 تا 3 نفر است، احتمالا باید به سمت خرید یخچال فریزر بالا پایین بروید. اما برای خانواده‌های پرجمعیت‌تر، گزینه‌هایی مانند یخچال فریزر ساید بای ساید و یخچال فریزر دو قلو هم وجود دارد.

بیشتر بخوانید: محبوب ترین محصولات امرسان

هر کدام از این یخچال فریزرها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند که بسته به نوع استفاده شما، می‌توانند کاربردی باشند. در این مقاله تلاش می‌کنیم با مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید و ارائه نكات تكميلی، به شما کمک کنیم تا بهترین یخچال فریزر مناسب خانواده را پیدا کنید. با ما همراه باشید.

مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید
مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید

بیشتر بخوانید: یخچال فریزرهای دوقلو امرسان

خرید یخچال فریزر ساید بای ساید امرسان چه مزایایی دارد

بعد از آن که متراژ خانه‌ها روز به روز کوچک‌تر شد تولید کنندگان یخچال فریزر به فکر طراحی محصولی افتادند که ظرفیت آن از یخچال فریزرهای بالا پایین بیشتر باشد اما در عین حال از یخچال فریزرهای دوقلو، فضای کمتری را در آشپزخانه اشغال کند. همین ایده باعث شد تا یخچال فریزرهای ساید بای ساید طراحی و به بازار عرضه شوند. در واقع اولين تفاوت در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید به ابعاد و گنجايش آن‌ها مربوط مي‌شود.

بیشتر بخوانید: تفاوت یخچال فریزر الگانت و دیاموند

 یکی از مهم‌ترین مزایای یخچال فریزر ساید بای ساید این است که این محصول ظرفیت بسیار بیشتری نسبت به نمونه‌های بالاپایین به شما ارائه می‌کند و در عین حال فضای کمتری را به نسبت یخچال فریزرهای دوقلو در آشپزخانه شما اشغال می‌کند. این محصولات معمولا بیش از 30 فوت ظرفیت دارند و برای استفاده خانواده‌های 4 تا 6 نفره کاملا مناسب است.

خرید یخچال فریزر ساید بای ساید امرسان چه مزایایی دارد
خرید یخچال فریزر ساید بای ساید امرسان چه مزایایی دارد

ظاهر یخچال فریزر ساید بای ساید در مقابل دوقلو

اما مساله مهم دیگری که خرید یخچال فریزر ساید بای ساید امرسان را جذاب‌تر می‌کند، طراحی و زیبایی این نوع یخچال فریزر و ظاهر مدرنی که به آشپزخانه شما می‌دهد است. اکثر مدل‌های یخچال فریزر ساید بای ساید دو درب بزرگ و اصلی دارند و یک آبریزر بیرونی و یخ ساز اتوماتیک هم روی درب تعبیه شده‌است.

طراحی منحصر به فرد ساید بای سایدها که از تمامی فضای داخلی یخچال استفاده کرده، باعث می‌شود همه چیز به شکل حیرت آوری در جای خودش قرار بگیرد. ارتفاع ساید بای ساید به صورتی است که تمامی اعضای خانواده، از فرزندان دلبندتان تا سالمندان به راحتی بتوانند از طبقات مختلف این یخچال فریزر استفاده کنند.

تکنولوژی بکار رفته در یخچال فریزر ساید بای ساید در مقابل دوقلو

در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید به مورد ديگري هم برمي‌خوريم. مزیت دیگر ساید بای سایدهای امرسان تکنولوژی‌های جدیدی است که در طراحی و تولید آن‌ها به کار رفته است. سیستم خنک کنندگی سریع، سیستم جریان هوای چند قسمتی که موجب تازه ماندن و جلوگیری از فاسد شدن میوه و سبزی‌جات می‌شود، سیستم سرد کننده سریع فریزر، فیلترها و بوگیرهای با کیفیت و یخساز پرقدرت از تکنولوژی‌هایی است که معمولا در یخچال فریزر ساید بای ساید به چشم می‌خورد.

دومين نكته در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید
دومين نكته در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید

خرید یخچال فریزر ساید بای ساید چه معایبی دارد؟

قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید

یکی از مهمترین مواردی که می‌توان به عنوان یک ایراد در رابطه با یخچال فریزر های ساید بای ساید در نظر گرفت، قیمت یخچال ساید بای ساید است. این یخچال‌ها به طور میانگین گران‌ترین یخچال فریزرهای موجود در بازار هستند که البته قابلیت‌های فراوان، ظرفیت بالا و تکنولوژی‌های استفاده شده در آن، تا حدود این قیمت زیاد را توجیه می‌کند.

ابعاد یخچال فریزر ساید بای ساید

اگر هرسال مجبور به تعویض خانه خود هستید و متراژ خانه و مخصوصا آشپزخانه شما کوچک است، شاید بهتر باشد که به فکر خرید یخچال ساید بای ساید امرسان نباشید و در مدل‌های بالاپایین محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ چرا که علاوه بر فضای کافی برای خود دستگاه، باید فضایی را هم برای باز و بسته کردن درب یخچال و فریزر در هر دوطرف دستگاه در نظر داشته باشید. در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید حتما بايد به اينكه كدام يخچال براي فضاي خانه شما مناسب‌تر است فكر كنيد.

وزن یخچال فریزر ساید بای ساید

مورد دیگری که در هنگام خرید یخچال ساید بای ساید باید در نظر داشته باشید، وزن بالای این محصول است که ممکن است در حمل و نقل آن مشکل ایجاد کند. سایدبای‌سایدها معمولا وزن بسیار سنگینی دارند که البته اگر معمولا اسباب کشی ندارید، خیلی متوجه این وزن سنگین نخواهید شد. برای حمل و نقل یخچال ساید بای ساید هم معمولا چرخ هایی زیر دستگاه تعبیه می‌شوند که این فرآیند را آسان می‌کند.

از ديگر نكات مرتبط با مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید تعويض فيلتر يخچال است. تعویض فیلتر آبسردکن و یخچال هم که بسته به کیفیت آب در منطقه شما، ممکن است هر 4 ماه تا 6 ماه یک بار لازم باشد، هزینه دیگری است که می‌تواند در دسته معایب یخچال فریزر ساید بای ساید قرار بگیرد. در مورد مصرف برق یخچال های ساید بای ساید هم نگران نباشید، این دستگاه‌ها معمولا به تکنولوژی مصرف بهینه مجهز هستند و خیلی روی هزینه برق مصرفی شما، تاثیر چشمگیری نخواهند داشت. البته که طبیعتا مصرف برق یخچال های ساید بای ساید بیشتر از یخچال فریزرهای بالاپایین خواهد بود.

خرید یخچال فریزر ساید بای ساید چه معایبی دارد
خرید یخچال فریزر ساید بای ساید چه معایبی دارد

بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید کدام است؟

پس از بررسي تمام موارد و مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید مي‌خواهيم چند مدل سايد باي سايد را هم معرفي كنيم. برای صحبت در مورد بهترین یخچال ساید بای ساید لازم است تا نکات مختلفی را در نظر بگیرید. کیفیت ساخت، طراحی و زیبایی محصول، تکنولوژی به کار رفته در آن و البته مصرف انرژی مهمترین نکاتی است که برای انتخاب بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید باید در نظر گرفت. يخچال فريزر ساید بای ساید امرسان مدل NRF3292D یکی از بهترین ساید بای سایدهای موجود در بازار است.

معرفی يخچال فريزر ساید بای ساید امرسان مدل NRF3292D

این یخچال فریزر در مجموعه 32 فوت ظرفیت دارد که تقریبا بخش زیادی از آن به فضای قابل استفاده تبدیل شده و فضای پرتی بسیار کم و نامحسوس است. در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید  گفتيم كه فضاي مورد استفاده جزو نكاتي است كه بايد به آن توجه داشت. تمامی سیستم سرمایشی این یخچال فریزر بدون برفک بوده و دیگر خبری از آب کردن برفک یخچال نخواهد بود. یکی از نکات جذاب این محصول، هوم بار تعبیه شده روی درب یخچال است. می‌توانید نوشیدنی‌ها و موادغذایی پر مصرف را در این هوم بار قرار دهید تا هربار و بدون نیاز به بازکردن درب اصلی یخچال، به دنیایی از خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های خنک دست پیدا کنید.

آشنایی بیشتر با يخچال فريزر ساید بای ساید امرسان مدل NRF3292D

سیستم گردش هوای چند قسمتی باعث می‌شود تا موادغذایی داخل یخچال عمر بیشتری داشته باشند و دچار پلاسیدگی و افت کیفیت نشوند. همچنین فیلترهوای داخل یخچال از فعالیت باکتری‌ها و میکروب‌ها جلوگیری می‌کند. با استفاده از سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی، فرآیندهایی که منجر به هدر رفت انرژی می‌شوند، بهینه شده و مصرف انرژی در این دستگاه به میزان چشمگیری کاهش پیدا کرده‌است.

براساس تمام ویژگی‌ها و دلایلی که عنوان کردیم، به جرات می‌توان يخچال فريزر ساید بای ساید امرسان مدل NRF3292D را به عنوان یکی از بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید ایرانی معرفی کرد. البته شما مي‌توانيد مدل‌هاي ديگري را هم خودتان بررسي كنيد و با مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید به مدل‌هاي خوب ديگري هم برسيد.

بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید کدام است؟
بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید کدام است؟

خرید یخچال فریزر دوقلو چه مزایایی دارد؟

تا همین چندسال پیش، در بسیاری از خانه‌ها یک یخچال و یک فریزر جدا وجود داشت که هرکدام وظایفی مختلفی داشتند و بعضا در جاهای مختلفی از خانه قرار داشتند. ایده یخچال فریزر دوقلو از همین وسایل که در گذشته استفاده می‌شد، شکل گرفته است. یخچال فریزر دوقلو در واقع از یک یخچال و یک فریزر جداگانه تشکیل شده‌است. این دو دوستگاه معمولا در کنار هم قرار می‌گیرند و طراحی آن‌ها به نوعی مکمل یکدیگر است.

امکان استفاده جداگانه از هر محصول

اما نکته مثبتی که در یخچال فریزر دوقلو وجود دارد، این است که شما می‌توانید این دو دستگاه را به صورت جداگانه استفاده کنید. این مزیت بیشتر برای خانواده‌هایی که آشپزخانه بزرگی ندارند مناسب است. با استفاده از این ویژگی می‌توانید یخچال را در آشپزخانه قرار دهید و فریزر را که معمولا کمتر از یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد، در یک اتاق دیگر قرار دهید. بنابراين، در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید مي‌توان گفت كه مدل‌هاي دوقلو كاربري راحت‌تري دارند.

ظرفیت یخچال فریزر دوقلو

مزیت دیگر یخچال فریزرهای دوقلو، ظرفیت بسیار بالای آن است. در واقع با خرید یخچال فریزر دوقلو شما صاحب بزرگ‌ترین نوع یخچال فریزر موجود در بازار خواهید شد. ظرفیت بالای یخچال فریزر دوقلو به شما این امکان را می‌دهد که حجم زیادی از موادغذایی و میوه وسبزی‌جات تازه را در یخچال نگهداری کنید و همچنین موادغذایی مثل گوشت و میوه‌های فصل و سبزی‌جات را برای نگهداری بلند مدت در فریزر قرار دهید.

خرید یخچال فریزر دوقلو چه مزایایی دارد؟
خرید یخچال فریزر دوقلو چه مزایایی دارد؟

خرید یخچال فریزر دوقلو چه معایبی دارد؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که در هنگام خرید یخچال فریزر دوقلو باید به آن توجه کنید، مصرف برق این دستگاه است. در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید حتما بايد به اين نكته دقت كنيد. یخچال فریزر دوقلو در واقع دو محصول جدا از هم است که دو کمپرسور و دو سیستم خنک کنندگی جدا دارد.

مصرف انرژی یخچال فریزر دوقلو

به همین دلیل معمولا مصرف انرژی این محصول بیشتر از انواع ساید بای ساید است. مورد دیگری که حتما قبل از خرید باید به آن توجه کنید، اندازه بزرگ یخچال فریزر دوقلو است. البته اگر بخواهید هرکدام از یخچال و فریزر را در جاهای مختلفی استفاده کنید، دیگر مشکلی بابت ابعاد و اندازه یخچال فریزر نخواهید داشت.

قیمت یخچال فریزر دوقلو

مورد بعدي در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید بررسي قيمت است. در مورد قیمت یخچال فریزر دوقلو با توجه به ظرفیت بالایی که این محصول در اختیار شما قرار می‌دهد این طور می‌توان گفت که یخچال فریزر دوقلو قیمت بالایی دارد اما این قیمت بالا در ازای خدماتی است که به شما عرضه می‌کند. قیمت یخچال فریزر دوقلو معمولا کمی بالاتر است اما تا سال‌ها می‌توانید به راحتی و بدون نگرانی از این محصول کاربردی و مفید استفاده کنید.

اما خرید یخچال فریزر دوقلو چه معایبی دارد؟
اما خرید یخچال فریزر دوقلو چه معایبی دارد؟

بهترین یخچال فریزر دوقلو موجود در بازار کدام است؟

حالا که درباره مزایا و معایب یخچال فریزر دوقلو صحبت کردیم، بد نیست تعدادی از بهترین یخچال فریزرهای دوقلو امرسان را به شما معرفی کنیم. امرسان برای سلایق مختلف اهمیت قائل می‌شود و مجموعه متنوعی از یخچال‌هاي‌ فریزر دوقلو را طراحی و تولید کرده‌است. همچنین امرسان فضاهای کوچک موجود در خانه‌ها را فراموش نکرده و یخچال‌ فریزر دوقلو را براساس ظرفیت‌های متفاوت تولید کرده‌است. 

يخچال فريزر دوقلو 15 فوت امرسان مدل FN15D-RH15D

یخچال فریزر دوقلو 15 فوت امرسان در دو مدل ساده و الگانت بهترین انتخاب برای افرادی است که آشپزخانه کوچکی دارند و در عین حال به دنبال خرید یخچال فریزر دوقلو هستند. يخچال فريزر دوقلو 15 فوت امرسان مدل FN15D-RH15D با بدنه مقاوم تولید شده از ورق فولاد، فضای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. يخچال فريزر دوقلو 15 فوت امرسان مدل الگانت FN15D/EL-RH15D/EL با ظاهری شیک و مدرن، جلوه‌ی بسیار متفاوتی را به آشپزخانه شما می‌بخشد.

یخچال فریزر دوقلو 16 فوت امرسان مدل دیاموند RH16D & FN16D

همچنین امرسان دو یخچال فریزر دوقلوی دیگر با ظرفیت‌های 16 و 20 فوت با نام‌های یخچال فریزر دوقلو 16 فوت امرسان مدل دیاموند RH16D & FN16D و یخچال فریزر دوقلو 20 فوت امرسان مدل دیاموند RH20D & FN20D که برای خانواده‌های بزرگ‌تر مناسب است، تولید کرده‌است. به صورت كلي، در مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید ميزان فضاي قابل استفاده و ميزان فضايي كه از مساحت آشپزخانه اشغال مي‌شود، دو نكته مهم و اساسي هستند.

دیگر ویژگی‌‌های یخچال فریزر دوقلو امرسان

تمام یخچال فریزر های دوقلو امرسان مجهز به سیستم سرمایش بدون برفک مجهز هستند. سیستم گردش هوای چند قسمتی در یخچال باعث می‌شود تا هوای خنک به تمامی قسمت‌های یخچال برسد و موادغذایی با کیفیت بالایی در یخچال باقی بمانند.

همچنین سیستم سرمایش سریع فریزر، در مدت زمان کوتاهی و بدون افت کیفیت، گوشت و سبزی‌جات را منجمد می‌کند. این ویژگی‌ باعث می‌شود تا مدت زمان ماندگاری موادغذایی در فریزر چند برابر شود. سیستم کاهش‌دهنده مصرف انرژی تعبیه شده در یخچال فریزرهای دوقلو امرسان به فکر قبض برق ماهانه شما هم هست و تاحد ممکن میزان برق مصرفی دستگاه را کاهش می‌دهد.

بهترین یخچال فریزر دوقلو موجود در بازار کدام است؟
بهترین یخچال فریزر دوقلو موجود در بازار کدام است؟

جمع‌بندی: مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید

در این مقاله تلاش کردیم تا از جهات مختلف مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید را انجام دهیم و درمورد مزایا و معایب هرکدام با شما صحبت کنیم. همچنین در مورد قیمت و خرید یخچال فریزر ساید بای ساید و قیمت و خرید یخچال فریزردوقلو هم نکات ارزشمندی را مطرح کردیم. در ادامه تلاش چند نمونه از بهترین یخچال فریزرهاي دوقلو ایرانی را به شما معرفی کردیم که قابلیت‌ها و مزایای فراوانی دارند.

همچنین یکی از انواع بهترین یخچال فریزر ساید باید ساید ایرانی را که فضای بسیار مناسبی دارد و با طراحی زیبای خود به یک محصول پرفروش تبدیل شده، به شما معرفی کردیم. امرسان همواره به دنبال ارائه بهترین محصولات است و در عین حال تلاش می‌کند تا محصولات خود را سازگار با محیط زیست طراحی کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام. من یه یخچال دوقلو امرسان ده سال پیش خریدم خیلی ازش راضی هستم. خودم تعمیرکار یخچال هستم ولی خداروشکر هنوز آخ نکفته.
    در کل دوقلو رو به ساید ترجیح میدم چون جابه جایی راحت تره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا