معرفی محصول

سبد میوه دو طرفه آبکش دار

سبد میوه دو طرفه آبکش دار برای شست و شوی میوه و سبزیجات به‌خصوص در هنگام مهمانی‌ها بسیار کاربردی است. یک سبد محکم و بادوام که حجم بالایی از میوه را به آسانی شستشو می‌دهد. سبدها انواع مختلفی دارند که از لحاظ ظاهری و ابعاد با یکدیگر متفاوتند ولی ماهیت همه یکسان است و برای شست و شو به‌کار برده می‌شوند. اگر شما قصد دارید حجم زیادی از میوه را در فرصتی کم بشویید به‌سراغ این سبد بروید تا روند شتسشو را برای شما سرعت ببخشد. این سبد با جنسی از پلاستیک و طراحی ظاهری زیبا عملکردی بالاتر از نمونه‌های مشابه را دارد. سبد از ضروری‌ترین وسایل شستشو است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد به‌همین دلیل امروزه اقلام متفاوت آن تولید می‌شود از مدل‌های ساده تا دو طرفه که هرکدام نقش مهمی در شستن میوه دارند. با ورود سبد میوه دوطرفه به آشپزخانه‌ها کار شستشو بسیار آسان شده است.

بررسی سبد میوه دو طرفه آبکش دار
بررسی سبد میوه دو طرفه آبکش دار

با شناخت انواع آبکش، انتخاب مناسبی داشته باشیم

آبکش‌ها از وسایل پرکاربرد و مهم آشپزخانه هستند که علاوه‌بر ایجاد نظم در سرعت بخشیدن کارها نقش دارند. آبکش‌ها کاربردهای بسیار متنوعی دارند و از جنس فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند. تا چندی پیش تنها آبکش‌های پلاستیکی در آشپزخانه‌ها به‌کار برده می‌شد اما در حال حاضر نوع فلزی به اندازه پلاستیکی محبوبیت دارد. قیمت آبکش پلاستیکی از فلزی کمتر است ولی می‌تواند برای آبکش کردن غذاهای پخته شده همچون ماکارونی مورد استفاده قرار گیرد.

اما برای شستن میوه و سبزی معمولا آبکش پلاستیکی به‌کار می‌رود چراکه وزن کمی دارد و روند شستشو را راحت‌تر می‌کند. بسیاری از افراد معتقدند آبکش باعث هدر رفت آب می‎شود از این‌رو لگن متصل به آبکش از محبوبیت بیشتری برخوردار است. سبد میوه دو طرفه آبکش دار از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند تا حمل و جداسازی آن آسان‌تر باشد.

با شناخت انواع آبکش، انتخاب مناسبی داشته باشیم
با شناخت انواع آبکش، انتخاب مناسبی داشته باشیم

دلیل محبوبیت آبکش‌های پلاستیکی چیست؟

آبکش پلاستیکی تنوع رنگی زیادی دارد درحالی‌که آبکش استیل در رنگ نقره‌ای ارائه می‌شود. در صورتی‌که آبکش فلزی به داخل فرو رود باید آن را دور انداخت و قابلیت تعمیر ندارد همچنین لکه پذیر بودن ظرف فلزی یکی از معایب آن به‌شمار می‌رود. به‌دلیل شکل‌گیری سخت فلز، آبکش‌ها از تنوع زیادی برخوردار نیستند درحالی‌که پلاستیک را می‌توان به انواع شکل و ابعاد دلخواه تغییرحالت داد.

آبکش‌ها و سبد میوه دو طرفه آبکش دار که جنسی از پلاستیک دارند با شستشوی مداوم تغییر کیفیت نخواهند داد و می‌توان آن را به‌شکل‌های مختلف مورد استفاده قرار داد. ایراد این ظروف این است که نمی‌توان در آن غذاهای داغ را آبکشی کرد اما امکان نگهداری موادغذایی خشک مانند گل محمدی و چوب دارچین وجود دارد.

دلیل محبوبیت آبکش‌های پلاستیکی چیست؟
دلیل محبوبیت آبکش‌های پلاستیکی چیست؟

طراحی ظاهری سبد میوه دو طرفه آبکش دار

ظرف آبکش دار دو طرفه از پلاستیک فشرده ساخته شده که از دو بخش لگن و کفی دوار تشکیل می‌شود. لگن بخش اصلی ظرف و به‌عنوان محفظه نگهداره است. در قسمت کفی لگن سوراخ‌هایی طراحی شده تا آب ناشی از شست و شو از بخش پایینی لگن خارج شود. به‌این ترتیب علاوه‌بر لگن یک صافی را در دست خواهید داشت.

در دو طرف لگن دستگیره‌ای طراحی شده که اگر آن را به‌سمت بالا بکشید محفظه دوار زیرین به سمت بالا هدایت خواهد شد و در لبه یکدیگر قرار می‌گیرند. طراحی خلاقانه سبد میوه دو طرفه آبکش دار باعث می‌شود تا محتویات درون ظرف کاملا پوشش داده شوند.

درواقع دو نیم کره در زیر ظرف قرار می‌گیرند و وقتی آن را بالا می‌کشید کنارهم چفت شده و محتویات درونی را پنهان می‌سازند. برای ثابت شدن نیم کرده دوار دو نازل وجود دارد که استفاده از محصول را آسان می‌سازد. درب ظرف کاملا محکم شده و محتویات از آن بیرون نمی‌ریزد.

همراه با محفظه، دستگیره‌ها نیز جابجا شده و در بالاترین قسمت ظرف قرار می‌گیرند تا حمل ظرف آسان باشد. به این ترتیب شما با استفاده از یک دست می‌توانید ظرف را حمل کنید. از سبد میوه دو طرفه آبکش دار می‌توان برای شستشو، نگهداری و حمل موادغذایی همچون میوه و سبزیجات در آشپزخانه، پیک نیک، سفر و آشپزخانه استفاده کرد.

طراحی ظاهری سبد میوه دو طرفه آبکش دار
طراحی ظاهری سبد میوه دو طرفه آبکش دار

سبد میوه دو طرفه آبکش دار چه ویژگی‌هایی دارد؟

  • تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و بهداشتی
  • قابل استفاده در محیط‌های مختف از جمله منزل، سفر و پیک نیک
  • وزن سبک و امکان حمل آسان
  • ارائه شده در رنگ‌های مختلف باتوجه به سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه
  • دارای کفی دوار به‌شکل نیم کره برای حفظ و نگهداری موادغذایی و امکان حمل آن‌ها
  • استفاده از آب کمتر هنگام شست شو
  • دارای قیمت اقتصادی و به‌صرفه
  • مناسب برای تازه نگه‌داشتن انواع میوه و سبزی
  • باز و بسته شدن آسان درپوش
  • طراحی خلاقانه و بسیار حرفه‌ای
سبد میوه دو طرفه آبکش دار چه ویژگی‌هایی دارد؟
سبد میوه دو طرفه آبکش دار چه ویژگی‌هایی دارد؟

روش استفاده از سبد میوه دو طرفه آبکش دار

اگر بخواهید میوه و موادغذایی کوچک را  در ظرفی مناسب شسته، نگهداری کنید و در یخچال بگذارید تا خنک بماند از خرید سبد دو طرفه غافل نشوید. شیوه استفاده از این محصول در بالارفتن کارایی آن اهمیت دارد. در صورتی که نیاز دارید میوه را بشویید و به ظرفی جداگانه نیازمند هستید می‌توانید دو نیم کره را توسط نازل‌ها از لگن جدا کنید. اگرچه لگن به آبکشی مجهز شده که می‌تواند آب را خارج کند و برای شستشو بهتر است. بعد از شستشو می‌توانید با نازل‌ها دو نیم کره را روی لگن بالا بیاورید تا شبیه دایره شود و محتویات درون آن محفوظ بماند.

روش استفاده از سبد میوه دو طرفه آبکش دار
روش استفاده از سبد میوه دو طرفه آبکش دار

حمل آسان ظرف میوه دو طرفه آبکش دار

همیشه حمل لوازم کوچک برای پیک نیک و سفر کار دشواری به‌نظر می‌رسیده چون اگرچه کوچک هستند اما حمل آن‌ها در میان دیگر وسایل آسان نیست و حسابی جاگیر هستند. یکی از مزیت‌های سبد میوه دو طرفه آبکش دار حمل آسان آن است چون همانند یک ظرف غذا به دستگیر مجهز شده که می‌توان مواد درونی آن را حمل کرد. بدین ترتیب شما می‌توانید میوه موردنیاز سفر خود را در این ظرف بریزید و بدون نیاز به وسیله‌ای دیگر، آن را حمل کنید. در انتها نیز می‌توانید دو نیم کره را به قسمت زیرین ظرف هدایت کنید تا جاسازی آن راحت‌تر باشد.

کیفیت سبد میوه دو طرفه آبکش دار

سبدها توسط شرکت‌های مختلفی ساخته می‌شوند از این‌رو ممکن است دارای کیفیت‌های متفاوتی باشند. بهتر است در زمان خرید به کیفیت محصول توجه کرده و جنس پلاستیکی آن را تست کنید. سبد باکیفیت از جنس پلاستیک محکمی برخوردار است و به‌آسانی با فشار دست خم نمی‌شود. همچنین تحمل وزن میوه و سبزیجات را دارد. همچنین ظرف میوه دو طرفه آبکش دار باید دارای سوراخ‌های متعدد و مناسبی باشد به‌طوری که آب از آن به آسانی خارج شود.

در مورد آبکش‌ها جنس مواد اولیه اهمیت دارد. اگر سبد از مواد اولیه مرغوب ساخته شود همیشه کیفیت خود را حفظ خواهد کرد. همچنین دسته امکان قرارگیری انگشتان را داشته باشد تا حمل آن آسان شود. در هنگام تست کیفیت چندبار آبکش را از کناره‌ها بالا بیاورید تا لولای آن آسیب دیده نباشد. البته لازم است که مراقبت لازم را انجام دهید و خیلی با شتاب سبد را بالا نکشید. همچنین این وسیله باید سبک باشد و در اثر شستشو با اسکاچ دچار خط و خش نشود.

کیفیت سبد میوه دو طرفه آبکش دار
کیفیت سبد میوه دو طرفه آبکش دار

خرید سبد میوه دو طرفه آ بکش دار از سایت معتبر

امروزه خرید مایحتاج زندگی به‌صورت آنلاین رواج بیشتری پیدا کرده است. در هنگام خرید اینترنتی بهتر است مشخصات ظرف دو طرفه آبکش دار را با دقت بخوانید و ابعاد آن را در نظر داشته باشید. . این سبد میوه مناسب افراد با سلیقه‌ای است که تمایل دارند کارهای خود را با سرعت بالایی انجام دهند از این‌رو رنگبندی و کیفیت قطعات در آن اهمیت دارد. کیفیت ساخت و برند را بررسی کنید. برندهای معتبر درمورد مواد اولیه حساسیت بیشتری دارند.

خرید از سایتی معتبر که اطلاعاتی کامل و بدون نقص را در اختیار شما قرار دهد بسیار گران‌بها است. همچنین تحویل در بسته‌بندی مناسب یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کنید چراکه جنس پلاستیکی محصول در اثر فشار زیاد ممکن است دچار شستگی شود. بهتر است به‌سراغ سایتی بروید که قبلا از آن خرید کرده‌اید و به پاسخگویی و نحوه حمل آن اطمینان دارید. همچنین وجود نیروهای پشتیبانی که 24ساعته آنلاین و پاسخگو باشند باعث جلب اعتماد شما خواهد شد.

سبد در سایت‌های مختلف از تعرفه یکسانی برخوردار است اما گاهی به‌دلیل گران شدن مواد اولیه با افزایش قیمت روبه‌رو خواهد بود. همچنین ابعاد در اختلاف قیمت تاثیرگذار خواهد بود. هنگام خرید بر روی رنگ مورد نظر خود کلیک کنید تا رنگ به‌صورت پیش فرض انتخاب نشود.

خرید سبد میوه دو طرفه آ بکش دار از سایت معتبر
خرید سبد میوه دو طرفه آ بکش دار از سایت معتبر

جمع بندی: سبد میوه دو طرفه آبکش دار

سبد میوه دو طرفه آبکش دار ظرفی سبک برای استفاده روزمره است که به‌صورت چرخش عمل می‌کند و به‌شما کمک می‌کند کار شستشو را به‌راحتی انجام دهید. این سبد برای آبکشی، نگهداری و شستشوی میوه و سبزیجات به‌کار می‌رود. طراحی خلاقانه این سبد باعث می‌شود در هنگام شستشو بتوانید سرعت کار را بالا ببرید. پس از استفاده می‌توانید توسط نازل‌ها دو نیم کره را بالا بکشید تا محتویات درونی کاملا پوشانده شوند. دستگیره بالایی برای حمل ظرف به‌کار می‌رود. این محصول پرفروش از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده است. با این ظرف آب کمتری برای شستشو هدر می‌رود و آب اضافی از کف ظرف بیرون می‌ریزد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا