پاکدشت - شهرک صنعتی عباس آباد
شرکت صنایع امرسان

دانستنیهای مصرف کنندگان یخچال و فریزر

 

دقت در انتخاب و حسن سلیقه شما را در استفاده از محصولات شرکت صنایع امرسان تبریک می گوییم.

هدف از ارائه این اطلاعات، افزایش آگاهی مشتریان گرامی در استفاده بهینه از محصول یخچال فریزر امرسان است تا لذت یک تجربه خوب را برای آنها در پی داشته باشد.

– قبل از خرید :

پیشنهاد می گردد قبل از خرید به سایت فروش شرکت صنایع امرسان به آدرس زیر مراجعه و با توجه به نیاز، هزینه و فضایی که در اختیار دارید، اقدام به بررسی و بهترین انتخاب نمایید.

شما همچنین می توانید از کمک همکاران ما در بخش مشاوره فروش، ضمن برقراری ارتباط تلفنی با شماره های موجود در سایت، بهره مند شوید.

آدرس ما:shop.emersun.com

-بعد از خرید بهتر است با موارد زیر آشنا شوید:

1)حمل و نقل یخچال فریزرها حتی الامکان باید به صورت عمودی باشد.اگر در راه پله نیاز به افقی کردن محصول بود باید طوری رفتار شود که موتور و متعلقات آن در قسمت پایین شیب قرار بگیرند و با یک زاویه 45 درجه ای جابه جایی انجام گردد.

2)ترجیحا محصول را با کارتن و کاورهای حفاظتی استاندارد کارخانه در راه پله و فضای خانه جابه جا نمایید تا از وارد شدن خط و خش یا ضربه به بدنه و دربها جلوگیری شود.

3)در جابه جایی دقت نمایید دوشاخه و کابل محصول به دیواره ها کشیده نشود و یا بین نرده یا زیر محصول گیر نکند.این کار باعث رساندن آسیب به کابل و دوشاخه خواهد شد.

4)بعد از جابه جایی باید فرصت بدهید مدتی محصول در جای ثابت خود بماند و سپس اقدام به روشن کردن آن نمایید.

5)انتخاب مکان مناسب جهت نصب باید رعایت شود.یخچال فریزر باید از گرمای اجاق گاز، آبگرمکن، رادیاتور و یا تابش مستقیم دور باشد.محلی را انتخاب نمایید که از رطوبت نیز دور باشد.زیرا رطوبت به بدنه محصول در طول زمان، آسیب خواهد رساند.

6)در انتخاب مکان مناسب جهت نصب، پیشنهاد می گردد در جایی قرار بگیرد که اتصال به زمین(ارت) برقرار باشد.

7)پریز برقی را انتخاب نمایید که پشت محصول قرار نگیرد.با این کار در مواقع لزوم و بروز حوادث احتمالی نیاز به جابه جایی محصول برای خارج کردن دوشاخه از پریز نخواهد بود.

8)در خارج کردن دوشاخه از پریز بهتر است دوشاخه را محکم بگیرید و سپس اقدام به خروج آن از پریز نمایید.گرفتن و کشیدن سیم باعث آسیب به کابل و قطعی سیمهای دو شاخه خواهد شد.

9)حتما محصول را در جایی نصب نمایید که نزدیک به پریز مناسب باشد.در غیر این صورت از بریدن کابل مخصوص دوشاخه و اضافه کردن سیم برق به آن جهت افزایش طول، خودداری نمایید.

10)قبل از نصب اقدام به تمیزکردن محصول نمایید.دقت داشته باشید از مواد تمیزکننده مجاز و سازگار با رنگ بدنه و مواد تشکیل دهنده وان استفاده نمایید تا مشکلی برای محصول پیش نیاید.در تمیزکاری از وسایل تیز و برنده که باعث ایجاد خراش بر روی سطوح می گردد نیز بپرهیزید.

بهترین کار استفاده از یک دستمال مرطوب است.

11)فاصله محصول از دیواره های جانبی و پشتی باید رعایت گردد.این کار ضمن ایجاد تهویه مناسب، باعث راندمان بالای محصول و کاهش مصرف انرژی خواهد شد.پیشنهاد می گردد این فاصله از قسمت پشت، حدود 20 سانتی متر باشد.

12)بهترین پیشنهاد در خصوص نصب، استفاده از خدمات پس از فروش شرکت صنایع امرسان است.با این کار، گارانتی محصول شما به جای 24 ماه از تاریخ تولید، به صورت کاملا رایگان، 36 ماه از تاریخ نصب لحاظ خواهد شد.

برای ارتباط با سامانه خدمات پس از فروش امرسان در کل کشور می توانید راههای زیر را در پیش بگیرید:

الف)ارسال حرف E به شماره پیامکی 02135711

ب)مراجعه به سایت و ثبت درخواست آنلاین نصب(WWW.35711.IR)

ج)تماس با شماره 02135711 از سراسر کشور

13)حتما قبل از نصب، دفترچه راهنمای داخل محصول را مطالعه نموده و اگر ابهامی داشتید از نماینده خدمات مراجعه کننده برای نصب، بپرسید.

14)پیشنهاد می گردد از یک ترانس محافظ مناسب برای یخچال فریزر خود استفاده نمایید.هر چند که در محصولات تولیدی شرکت امرسان تمهیداتی در خصوص مواجهه با نوسانات برق در نظر گرفته شده اما استفاده از ترانس به خصوص در مناطقی که با نوسانات شدید و دائمی برق همراه هستند پیشنهاد می گردد.

15)بعد از اتصال یخچال فریزر به برق و روشن شدن آن، مدتی تحمل فرمایید تا سرمای نسبی داخل محصول فرآهم گردد، سپس اقدام به چیدمان مواد غذایی داخل محصول نمایید.بهتر است اجازه بدهید یخچال فریزر کار کند، سرمای لازم تامین شود و موتور خاموش شود.خاموش شدن موتور یعنی اینکه سرمای لازم تامین شده است.با این کار از فشار بیش از حد به موتور کم شده و در مصرف انرژی هم صرفه جویی خواهد شد.

این مدت حدود 3 ساعت به طول خواهد انجامید.

16)از تماس دست خیس با اجزای سرد کننده داخل یخچال خودداری فرمایید.این کار باعث چسبیدن پوست به اجزای سرد می شود.

17)از قراردادن ظروف شیشه ای در فریزر اجتناب نمایید.

18)در چیدمان مواد غذایی داخل یخچال طوری عمل نمایید که تهویه هوای سرد داخل کابین با مشکل روبرو نشود.چسباندن مواد غذایی به دیواره های کابین و مسدود شدن منافذ پاشش سرما، مانع چرخش هوای سرد و توزیع مناسب سرما در همه فضای کابین خواهد شد.

19)به بچه ها اجازه ندهید درب یخچال فریزر را به کرات باز و بسته نموده و یا از آن آویزان شوند.این کار به مرور زمان، باعث خارج شدن درب از تنظیم (رگلاژ) می گردند و گاهی این موضوع باعث بروز اشکالات فنی مثل برفک بیش از حد معمول یا تعرق بیش از حد در فضای کابین خواهد شد.

20)از قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال فریزر بپرهیزید.این کار سبب بالارفتن مدت زمان کارکرد موتور، اتلاف انرژی، پایین آمدن راندمان و تعرق بیش از حد در کابین یخچال فریزر خواهد شد.

21)حتما مواد غذایی داخل یخچال فریزر را در ظروف در دار نگهداری نمایید.این کار باعث می شود تا بوی غذاها داخل کابین یخچال فریزر را فرا نگرفته و یا در آشامیدنی ها و مواد غذایی دیگر ادغام نگردد.

22)اگر با مشکل فنی در عملکرد محصول خود مواجه شدید، حتما مراتب را با مرکز خدمات مشتریان امرسان به شماره 02135711 در میان بگذارید و از مشاوره و پشتیبانی کارشناسان این سامانه استفاده نمایید.

 

23)هرگز برای تعمیر محصول خود از سرویسکاران غیر مجاز استفاده نکنید.