employment

 دکتر  سلطان حسین فتاحی

 

  موسس و رئیس هیئت مدیره

ایشان در سال 1336 در شهرستان میانه ( آذربایجان شرقی) به دنیا آمدند.تحصیلات خود را تا آخر مقطع ابتدایی در شهرستان میانه سپری و در سال 1349 وارد هنرستان شرکت آزمایش شدند و ضمن کار دیپلم برق خود را از آن شرکت دریافت نمودند.

 مدرک مهندسی مکانیک را از دانشگاه آزاد جنوب و فوق لیسانس را نیز در رشته مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی و در سال 1392 مدرک DBA را از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با گرایش مدیریت استراتژیک اخذ نمودند.

 از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت 15 ساله  از 1349 در شرکت آزمایش، ارج، الکترولوکس و ساراول  اشاره نمود و پس از آن از 1364 اقدام به افتتاح شرکت صنایع امرسان نمودند.

آدرس ایمیل :president@emersun.com

soltani2

مدیــران ارشد

مهندس حسین پورمحمدی

   

ایشان متولد 1361 در تهران می باشند تحصیلات دوره متوسطه راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه استعدادهای درخشان علامه حلی تهران در رشته ریاضی فیزیک به پایان رسانده و ورودی سال 1379 در رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف می باشند و تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه تهران به پایان رسانده اند. 

از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت در شرکت نو آوران صنعت ، شرکت صنایع امرسان ، شرکت مهندسی و ساخت و تاسیسات دریایی ایران و  شرکت تولیدی گرم آوران  می توان اشاره نمود . 

از دستاوردهای ایشان افزایش تولید روزانه ، راه اندازی خط تولید  لباسشویی ، راه اندازی سالن انبار مکانیزه محصولات می توان نام برد .

آدرس ایمیل: CEO@emersun.com

pou

مهندس فرزین ایران نژاد

 

در سال 1334 در کرمانشاه متولد شد. وی تحصیلات دبیرستان خود را در رشته ریاضی در دبیرستان دانشگاه پهلوی به اتمام رساند و تا مقطع فوق لیسانس رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک در دانشگاه پهلوی به ادامه تحصیل پرداخت.

در کارنامه کاری ایشان میتوان به همکاری 18 ساله (از 1362 تا 1380) با سمت معاونت فنی و مهندسی در شرکت تولید لوازم خانگی ارج، مشاوره فنی در شرکت های آهنگری ایران خودرو (از 1380 لغایت 1390) در زمینه نصب و راه اندازی ماشین آلات شرکت فورج البرز و پارس فورج و نیز نظارت بر نصب و راه اندازی خط 2 و 3 تولید شرکت تک ماکارون(1380به مدت 10 سال)، مشاوره 8 ساله سازمان اقتصادی کوثر در زمینه شرکت های شهاب و موتور الکترونیک و نیز مدیریت پروژه راه اندازی ماشین آلات و پیشبرد کیفیت ساپکو و شرکت سامان موتور اشاره نمود. ایشان علاوه بر مدیریت شرکت ایران مانا، به عنوان مشاور مدیر عامل از سال 1378 نیز در مجموعه امرسان مشغول به فعالی هستند. 

آدرس ایمیل: techdept@emersun.com

irn

مهندس اﻣﯿﺮ ﻣﻤﺒﯿﻨﯽ 

 

متولد 1357 در ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ می باشند. ایشان فارق التحصیل ﻣﻬﻨﺪس ﺻﻨﺎﯾﻊ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران می باشند. نگاه اجمالی به سوابق کاری ایشان به شرح زیر می باشد: 

ﻣﺪﯾﺮ ﭘﺮوژه های ﺳﺎﺧﺖ 4 ﻓﺮوﻧﺪ رﯾﮓ ﺣﻔﺎري درﯾﺎﯾﯽ ﺟﻬﺖ ﮐﺎر در ﻋﻤﻖ 80 ﻣﺘﺮي در ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺳﺎزه های دریایی تسدید، ﻓﺎزﻫﺎي 17 و 18 ﭘﺎرس ﺟﻨﻮﺑﯽ  ﺑﺨﺶ ﻓﺮاﺳﺎﺣﻞ شرﮐﺖ ﺗﺎﺳﯿﺴﺎت درﯾﺎﯾﯽ اﯾﺮان، همچنین ﻣﺪﯾﺮ فروش منطقه  انواع توربین های نفت و گاز GE، Siemens در شرکت Woodgroup، ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰي و ﮐﻨﺘﺮل ﭘﺮوژه در پروژه های ﻟﻮﻟﻪ ﮔﺬاري ﺣﻮزه ﻧﻔﺘﯽ ﺳﻠﻤﺎن  ﺧﻂ ﺻﺎدرات ﮔﺎز ﺑﻪ اﻣﺎرات شرکت مهندسی و گسترش عمید و ﺳﺎﺧﺖ ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ نخ تایر ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺎﯾﺮ ﮐﻮرد. همکاری ایشان از سال ۱۳۹۴به عنوان مشاور مدیرعامل با مجموعه صنایع امرسان آغاز گردیده است.

آدرس ایمیل :mombeini@emersun.com

Basic RGB

مهندس محمود قیاسی معاصر

 

متولد 1360در شهرستان ارومیه می باشند که پس از اخذ مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه تهران در سال 1386، در شرکت امرسان مشغول به فعالیت می باشند.  در کارنامه کاری ایشان می توان به مدیریت شرکت خدمات شهری “شهریاران چی چست” نیز اشاره داشت.  دستاوردهای آقای مهندس قیاسی با سمت مدیریت فروش در مجموعه امرسان شامل راه اندازی CRM، فروش مویرگی، فروش OEM، فروش اینترنتی و افزایش صادرات می باشد. 

آدرس ایمیل: ghiasi@emersun.com      

(17)

مهندس ابراهیم نوری

    

در سال 1357 در تهران متولد شدند، تحصیلات ایشان در رشته مکانیک ٬ ساخت و تولید و  صنایع گرایش بهره وری و تحلیل سیستم می باشد .

 در کارنامه کاری ایشان موارد ذیل شایان ذکر است:

– مسئول شاخه ساخت و تولید مجمع علمی و پژوهشی مهندسی ساخت و تولید دانشگاه تبریز     

– مسئول کنترل کیفیت (QC)، نگهداری و تعمیرات (نت قالبهای بدنه خودرو زانتیا ، L90 و پراید)، مسوول خطوط پرس شاپ سبک ٬عضو تیم های APQP، EFQM، QR/QC، بهبود بهره وری و راندمان و افزایش CPM و ممیزی داخلی سازمان در شرکت سایپا پرس  

– مدیر پروژه قراردادهای گروه صنعتی پارس آبتین پایر با مجتمع فولاد اسفراین   و معاون مدیرپروژه  یکی از جکت های فاز ۱۶ پارس جنوبی و مشاور بهره وری شرکتهای زیر مجموعه  

– مسئول خطوط تولید رودری های پژو SLX، سمند سورن و نیسان و ۴۰۵ در گروه صنعتی آذین خودرو  

– دارای ثبت اختراع به شماره 62452   

 مدرس دوره های:

Lean production-

 SMED-Teamwork – 5S…

 آقای مهندس نوری همکاری خود را به عنوان مدیر تولید و صنایع  و پس از آن مدیر زنجیره تامین و خرید در شرکت صنایع امرسان از سال 1392 آغاز نموده اند.     

آدرس ایمیل: Nouri@emersun.com

مهندس نوری 001

مهندس یاسر اسماعیلی رکنی

.

متولد سال ۱۳۶۱

مدرک تحصیلی کارشناسی برق، گرایش الکترونیک از دانشگاه صنعتی مازندران

پروژه تحقیقاتی:

طراحی و ساخت اولین دستگاه کنترل لوازم برقی از طریق خط تلفن در سال ۱۳۸۰

شروع همکاری با شرکت امرسان سال ۱۳۸۵

سرپرست واحد برق در سال ۸۷

سرپرست واحدهای رنگ و ورقکاری و جانشین مدیرتولید در سال ۸۸

مدیر فنی و جانشین تولید

مدیر تولید

مدیر واحد مهندسی محصول و پروژه

در حال حاضر معاونت بهره برداری

سوابق کاری خارج از مجموعه امرسان:

سرپرست کارگاه برق شرکت تابلو سازی الکترو تابلو به مدت یکسال

مشاور فنی شرکت ساتراپ جهان ( پیمانکار سطح یک ایران خودرو در زمینه تولید قطعات آلومینیومی و هات چمفر)

مشاور فنی شرکت هود کن

مشاور فنی شرکت صنعت رادیاتور (زمینه فعالیت تولید انواع رادیاتورهای خودرویی)

مشاو فنی شرکت تلکا چوب (زمینه فعالیت تولید انواع صفحه های mdf و ممبران و cnc چوب)

عضو هیات مدیره شرکت برق رسانی آریا گیتی.(زمینه فعالیت همکاری با شرکت توزیع برق در راستای انتقال و توزیع)

آدرس ایمیل: Esmaeili@emersun.com

esm

دکتر سحر خانی 

.

ایشان متولد 1367 از تهران می باشند و تحصیلات دانشگاهی خود را سال 1387 در رشته مهندسی برق – الکترونیک در دانشگاه سمنان آغاز نموده اند و تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه سمنان به پایان رسانده اند.

از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت در شرکت نصب نیرو به عنوان کارشناس ابزار دقیق و در شرکت صنایع امرسان به عنوان کارشناس قطعات الکترونیکی، سرپرست کنترل ورودی، مدیر کنترل کیفیت و مدیر پروژه هوشمند سازی محصولات ساید ، واید و 22 نفراست می توان اشاره نمود .

از مقالات ارائه شده توسط ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– مدیریت انرژی و افزایش ایمنی در خانه هوشمند مبتنی بر کنترلر آردویینو.

– مدیریت عرضه و تقاضا در شبکه های هوشمند انرژی مبتنی بر مدل بازی رهبر – پیرو.

– الگوریتم اندازه گیری سرعت برای انکودر افزایشی با دقت پائین مجهز به درایور.

– کنترل ریز شبکه هوشمند با در نظر گرفتن عدم قطعیت موجود در منابع انرژی .

آدرس ایمیل :  khani@emersun.com

سحر خانی 15712 _03 001

پرسنـل امرسان

مجموعه امرسان بنا به استراتژی های و ماموریتهای جهانی خود در نظر دارد با جذب نیروهای وفادار و متخصص و با حس مسولیت نسبت به مشتریان محیطی مطلوب برای تمام کارکنان داشته باشد تا محصولی مطلوب تولید گردد.

در حال حاضر حدود1000 نفر مستقیم و پاره وقت با شرکت همکاری دارند که تماما دارای مدرک دیپلم و بالاتر می باشد. 20% نفرات شرکت دارای تحصیلات تکمیلی بوده و 1 درصد همکاران مدرک دکترا دارند. امرسان با ارایه برنامه های مدون انگیزشی سعی در افزایش حس مسئولیت همکاران نسبت به مشتری دارد.