پاکدشت - شهرک صنعتی عباس آباد
شرکت صنایع امرسان

موسس و رئیس هیئت مدیره

دکتر سلطان حسین فتاحی

ایشان در سال 1336 در شهرستان میانه ( آذربایجان شرقی) به دنیا آمدند.تحصیلات خود را تا آخر مقطع ابتدایی در شهرستان میانه سپری و در سال 1349 وارد هنرستان شرکت آزمایش شدند و ضمن کار دیپلم برق خود را از آن شرکت دریافت نمودند.

مدرک مهندسی مکانیک را از دانشگاه آزاد جنوب و فوق لیسانس را نیز در رشته مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی و در سال 1392 مدرکDBA را از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با گرایش مدیریت استراتژیک اخذ نمودند.

از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت 15 ساله از 1349 در شرکت آزمایش، ارج، الکترولوکس و ساراول اشاره نمود و پس از آن از 1364 اقدام به افتتاح شرکت صنایع امرسان نمودند.

آدرس ایمیل :president@emersun.com

پرسنل امرسان

مجموعه امرسان بنا به استراتژی های و ماموریتهای جهانی خود در نظر دارد با جذب نیروهای وفادار و متخصص و با حس مسولیت نسبت به مشتریان محیطی مطلوب برای تمام کارکنان داشته باشد تا محصولی مطلوب تولید گردد.

 

در حال حاضر حدود 1000 نفر مستقیم و پاره وقت با شرکت همکاری دارند که تماما دارای مدرک دیپلم و بالاتر می باشد. 20% نفرات شرکت دارای تحصیلات تکمیلی بوده و 1 درصد همکاران مدرک دکترا دارند. امرسان با ارایه برنامه های مدون انگیزشی سعی در افزایش حس مسئولیت همکاران نسبت به مشتری دارد.