پاکدشت - شهرک صنعتی عباس آباد
شرکت صنایع امرسان

تحقیق و توسعه

گسترش بازارهای رقابتی جهان، لزوم عرضه محصولات و خدمات متمایزی را از سوی شرکت های تولیدی و خدماتی الزامی نموده است. لذا ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه بیش از پیش اهمیت یافته است. از این رو واحد تحقیق و توسعه شرکت صنایع امرسان با هدف بهینه سازی عملکرد و خدمات تاسیس و توانسته تاثیر بسزایی بر فرایند توسعه محصولات و طراحی های متمایز داشته باشد. امروزه موفقیت از آن شرکت هایی است که تکنولوژی و دانش روز را برای تولید محصولاتی با سطح کیفیت بالا و نوآوری روز عرضه نمایند. لذا شرکت امرسان با سرلوحه قرار دادن این خط مشی، واحد تحقیق و توسعه را به عنوان منبع حیاتی و محرک رشد ملزم بر طراحی محصولات جدید و بهینه سازی عملکرد فرآیندهای گذشته نموده است.

نوآوری

تکنولوژی

شرکت امرسان ایجاد نوآوری، طراحی و تولید محصولات جدید را یکی از الزامات واحد تحقیق و توسعه قرار داده است تا به واسطه پیشرو بودن در این زمینه بتواند شکاف رقابتی بین محصولات این شرکت و نمونه های خارجی را کمتر و مشتریان را به حمایت و خرید محصولات داخلی ترغیب نماید.

پیشرفت در صنعت و ماشین آلات اتفاقی نو در محصولات تولیدی ایجاد نموده، از این رو مجموعه امرسان نیز همواره در تلاش است تا با به کارگیری این دانش روز به همراه خلاقیت در نوآوری، محصولاتی با کیفیت و تکنولوژی بالا و مطابق با نیاز مشتریان ایجاد نماید.

چشم انداز

ماموریت

تبدیل شدن به  برند مطرح منطقه در سال 1404

افزایش راحتی و رفاه مردم با عرضه محصولات و لوازم خانگی

هوشمند سازی

زیبایی، آسایش، راحتی، انعطاف پذیری، بهره وری، صرفه جویی انرژی و از نیازهای امروزه افراد جامعه می باشند . یکی از اقداماتی که می توان توسط آن برخی از این نیازها را رفع نمود ورود به عرصه هوشمندسازی می باشد. هوشمند سازی لوازم خانگی سهم قابل توجهی در این مورد دارد.

 

شرکت های متعددی به این سمت در حال حرکت می باشند و در تکاپو جهت پیش قدم شدن تا بتوانند بازار این محصولات را  تسخیر نمایند. شرکت صنایع امرسان اولین و تنها تولید کننده لوازم‌خانگی ایرانی هوشمند می‌باشد و با سرعت روبه بالایی در حال حرکت به این سمت است.

 

هوشمندسازی لوازم آشپزخانه همچون یخچال، اجاق گاز و ماشین لباسشویی در سال 1395 ، با تلاش کارشناسان متخصص این مجموعه آغاز و اولین سری از محصولات هوشمند شامل یخچال فریزر ساید‌بای‌ساید یخچال فریزر 27 فوت و یخچال فریزر 22  فوت در نمایشگاه لوازم‌خانگی تهران(آذر ماه 1396) رونمایی گردید.

یخچال فریزر های سری هوشمند امرسان دارای ویژگی هایی از قبیل:

– کنترل یخچال فریزر از راه دور به وسیله اپیلیکیشن موبایل

– عیب یابی هوشمند

– اعلام باز بودن درب محصول از طریق اپلیکیشن موبایل

– اعلام قطع برق محصول از طریق اپلیکیشن موبایل

– تماس خودکار با مرکز خدمات در صورت بروز مشکل

– تبدیل فریزر به یخچال و استفاده از فضای بیشتر

– تراز محصول

– کتاب آشپزی 

– برنامه خرید 

– رادیو

 Mp3 player –

– قابلیت پخش عکس و فیلم به وسیله USB  می باشد.