پاکدشت - شهرک صنعتی عباس آباد
شرکت صنایع امرسانسیزدهمین جشنواره تقدیر از کارآفرینان برتر ملی

سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی در تاریخ ۲۹ بهمن 1399 با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن تلاش برگزار شد که طی این مراسم تقدیر ویژه‌ای از کارآفرینان برتر به عمل آمد.

این مراسم سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر بود که در تاریخ ۲۹ بهمن ماه و با حضور حداکثری در فضای مجازی و حداقلی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید. در این دوره ۳۱ استان شرکت داشتند که در مرحله بازدید میدانی ۲۰۵ بنگاه اقتصادی به تایید شورای سیاست‌گذاری استان‌ها رسید که به عنوان کارآفرین برتر گزینش و معرفی شدند.

 

 

در این جشنواره ۵۶ طرح کارآفرینان برتر توسط داوران مورد بازدید میدانی قرار گرفت که پس از اتمام داوری‌ها در جلسه کارگروه علمی، کلیه طرح‌ها مجددا توسط داوران ارزیابی شد. در پایان جشنواره، ده نفر به‌عنوان کارآفرین برتر ملی و یک نفر به‌عنوان کارآفرین شایسته انتخاب و معرفی گردید.

جهانگیری در این جشنواره از کارآفرینان به‌عنوان سربازان بزرگ نام برد و افزود: “اگر ما بتوانیم قید و بندهایی که گاهی به دست و پای جوانان و کارآفرینان می‌بندیم را باز کنیم، از بین همین افراد قادر هستیم به توسعه یافته‌ترین کشورها تبدیل شویم”. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز که در این جلسه حضور داشت گفت: در بخش کارآفرینی در میان ۱۳۷ کشور، ایران ۲۶ پله صعود کرده است. وی همچنین افزود: گذر از اقتصاد مبتنی و متکی بر منابع و وصول و حصول به یک اقتصاد دانش بنیان فقط از طریق تشویق کارآفرینی در کشور مقدور است.

اسامی کارآفرینان برتر که در سیزدهمین جشنواره حضور داشتند به شرح زیر است:

–           سلطان حسین فتاحی از گروه صنعتی امرسان از استان تهران

–           محمد لطفی از شرکت آتیه سازان نگین فراز از استان چهارمحال و بختیاری

–           محسن گل پور از شرکت مهندسی مواد مکرر از استان قزوین

–           محمد محمدی از شرکت پرورشی

–           تحقیقاتی ماهیران از استان تهران

–           نوید نجات بخش آزادانی از شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان از استان اصفهان

–           لاله حجازی از شرکت داروسازی باریج از استان مرکزی

–           علی رسولی زاده ئی از شرکت پردازش مالی اطلاعات پارت از استان تهران

–           عبدالحسین شرفی از شرکت مهندسین مشاور رادمان صنعت از استان فارس

–           محمدرضا ظهیر امامی از شرکت تولیدی صنعتی فراسان از استان فارس

دکتر سلطان حسین فتاحی کارآفرین برتر سیزدهمین جشنواره کارآفرینان ملی

 

سلطان حسین فتاحی، بنیانگذار امرسان در این جشنواره به عنوان برترین کارآفرین ملی ایران انتخاب گردید، و افتخاری دیگر به  افتخارات ایشان و مجموعه بزرگ امرسان در زمینه تولید لوازم خانگی اضافه گردید . وی کیفیت تولید محصولات ملی را که یکی از اهداف دولت بوده را با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ارتقاء داده و با تفکری جهانی  صنعت لوازم خانگی ایران راهی میدان رقابت جهانی کرده است.